1952'den beri aynı kalitede hizmet

Misyonumuz
60 yıllık geçmişimizde şiar edindiğimiz ticari ahlakımızdan taviz vermeden, insan merkezli, çevreye saygılı ve kaliteli hizmet ile müşterilerimize sunduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz
Sektörümüzde büyümek ve dünya markası olmak.

Değerlerimiz
~ Müşterilerimiz tüm faaliyet ve çabalarımızın ortak noktasıdır.
~ Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız.
~ Etkin ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bunlardan ödün vermeyiz
~ Hepimizin asli görevi, kalite standartlarımızı sağlamak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini iniovatif olarak gelistirmektir.

Sosyal Sorumluluk

H. Ahmet-Hanife Paralı Endüstri Meslek Lisesi

1992 yılında açılan okulumuz Eğitim-öğretim faaliyetine 1993-1994 eğitim-öğretim yılında başlamıştır. Hayırsever İş insanı Sayın Ahmet PARALI ve Eşi Hanife PARALI tarafından yaptırılan yeni 16 derslikli, Bodrum katı ile birlikte 5 katlı , asansörlü , kaloriferli okul binasının temeli 21 Ekim 2004 tarihinde atılmış olup, okulumuzun açılışı 26 Kasım 2005 tarihinde yapılmıştır. Hanife ve Ahmet Paralı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 26 Kasım 2005 tarihinden itibaren Eğitim Öğretime yeni okul binasında devam etmektedir.

H. İbrahim Aydın Ana Okulu

Okulumuz 1991 yılında yapımına başlanmış 1992 yılında tamamlanmıştır. 08 Kasım 1992 tarihinde İlköğretim Okulu olarak Eğitim – Öğretime açılmıştır. Okulumuzun binası Kızılcabölük’lü vatandaş Hacı İbrahim AYDIN tarafından yapılmıştır. Okulumuz 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılında KIZILCABÖLÜK HACI İBRAHİM AYDIN ANAOKULUNA dönüştürülerek faaliyetlerine devam etmektedir.

H. Ahmet Paralı İlköğretim Okulu

Okulumuz,1979-1980 öğretim yılında Ilbadi Ilkokulunun subesi olarak ilk egitim ögretim faaliyetine baslamistir. Ayni yerde iki yil sonra 1981-1982 yilinda müstakil Esentepe Ilkokulu olarak egitim ögretime devam etmistir. 1982-1983 Egitim-Ögretim yilinda Esentepe Ilkokulunun yeni bina insaati Vali Sami Sönmez tarafindan başlatilmis, Haziran 1983 yilinda bitirilmistir. Okulumuz 1983-1984 ögretim yilina yeni binada baslamistir.

H. Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu

Hayırsever Paralı Ailesi tarafından, Dokuz kavaklar Mahallesi’nde yaptırılacak olan Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu’nun temeli 04 Şubat 2011 Cuma günü düzenlenen törenle atıldı. Altı ayda tamamlanması planlanan okulun bedelinin tamamı Paralı Ailesi tarafından karşılanacak. Düzenlenen törene Denizli Valisi Yavuz Erkmen, Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, Kızılcabölük Belediye Başkan Vekili Fikret Avcar, hayırseverler Enver ve Nuri Paralı, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve vatandaşlar katıldı. Törende konuşan hayırsever İşadamı Enver Paralı; “ bir ülkenin kalkınması için yetişen neslin iyi eğitilmesi gerekiyor. Türkiye’nin kalkınması için çocukların iyi yetişmesi gerekiyor ve bu konuda eğitime destek vermeye devam edeceğiz, bunun için de mutluyuz.”dedi. Ahmet-Hanife Paralı Anaokulu’nun 6 ayda bitirilmesi hedefleniyor.

H. Ahmet - Hanife Paralı Tekstil Müzesi

Türkiye’nin ilk tekstil müzesi
Denizli’nin Tavas İlçesi’ne bağlı Kızılcabölük Beldesi’nde Hanife- Ahmet Paralı Tekstil Müzesi’nin resmi açılışı 31 Mayıs Cumartesi günü yapıldı. Kızılcabölük Belediye Başkanı Ahmet Aydınlık, 6. 500 metrekare açık, 1800 metrekare kapalı alana sahip olan müzenin bulunduğu binanın yıllarca ilköğretim okulu olarak kullanıldığını, 77 yıllık binanın restorasyonuna katkıda bulunan hayırsever Ahmet Paralı Türkiyenin ilk tekstil müzesini hayata geçirilmesinde desteklerini esirgemedi. Müzede, tarihi el dokumaları, tezgahlar, tekstil ile ilgili dökümanlar bulunuyor.

H. Ahmet Paralı Çarşı Camii

Hacı Ahmet Paralı Cami ibadete açıldı

1986 yılında Kızılcabölüklü işadamlarından merhum Hacı Ahmet Paralı tarafından ‘Hacı Ahmet Paralı Çarşı cami’ yaptırılmıştır. Caminin dışına granit kaplama işlemi uygulanırken, içi de çini kaplama ve kalem işi süsleme ile bezendi. Kızılcabölük belediyesi kapalı Pazar yerinde verilen yemekli açılışta Paralı kardeşler; Hacı Enver, Faik, Nuri Paralı, Tavas ilçe müftüsü, il müftü yardımcısı, Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu, Kızılcabölükspor başkanı Osman Duran, Denizli il genel meclisi üyesi Hasan Baloğlu ve çok sayıda Kızılcabölüklü katıldı. Yemek sonunda Kızılcabölük belediye başkanı Abdülkadir Uslu tarafından Kızılcabölüklüler adına hayırsever işadamı Enver Paralı’ya bir plaket takdim edildi.

Tavas 112 Acil Servis