1.  İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden 14 gün için geçerlidir.
  2.  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.
  3.  İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde satıcının bir kusuru yok ise kargo ücretleri müşteri tarafından ödenir. Ücret iadesi kargo ücreti düşülerek gerçekleştirilir.
  4.  İadesi yapılacak olan ürünler, firmamızın çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.
  5.  Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  6.  İade işlemi, ürünün firmamıza ulaşması ile başlar. İade edilen hasarlı veya arızalı ürünlerle ilgili, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde yapılacak inceleme ve onay neticesinde tüketiciye gerekli bilgi e-mail yada telefon yoluyla verilecektir.
  7.  İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemlerin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama 3 iş günü sürmektedir.
  8.  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade, fatura, ürünün orijinal ambalaj ve içeriği ile yapılmalıdır.
  9.  Kişeye özel yapım veya el işçiliği olan ürünlerin iadesi veya sipariş iptali kabul edilmemektedir. Ancak sipariş verildiği tarihten en geç o günün mesai bitimine kadar iptali istenirse o şekilde iptal ve iade işlemi yapılacaktır.